Sportowa odsłona Pałacu

Sprzęt sportowy

Pałac Komierowo ma zróżnicowaną ofertę dla osób aktywnych, dbających o kondycję fizyczną. Do dyspozycji Gości jest sala z wyjściem na taras i widokiem na stawy, wyposażona w  bieżnię, orbitrek, ławeczkę, rower i inne akcesoria jak piłki, hantle, maty, terabandy stanowiące zaplecze do wykonania codziennego treningu.

Program SLIM FIT VIT

Niech wróci Zdrowie, Siła i Radość!

Najważniejszą ideą siedmiodniowego turnusu SFV jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Autorski program sportowo-dietetyczny opracowany jest przez doświadczonego dietetyka i trenera personalnego, który pozwala odzyskać energię i wyzwolić motywację do zmian dotychczasowego stylu życia. Specjalnie dobrana dieta i zróżnicowane zajęcia sportowe, nordic walking, jazda na rowerze, masaże, wsparte dotlenieniem w komorze normobarycznej poprawią kondycję fizyczną, zwiększając giętkość i jędrność ciała. Program ma na celu przekazanie wiedzy o zdrowym trybie życia, właściwym odżywianiu i zaszczepienie chęci do zmian. Kontynuacja jego punktów po zakończonym turnusie pomoże zmienić codzienne funkcjonowanie, poprawi samopoczucie i zmieni podejście do każdego nowego dnia, pomoże zrzucić nadprogramowe kilogramy i zwiększyć libido.

fit.palackomierowo.com

YOGA RETREATMENT

Wyjątkowy czterodniowy program YOGA RETREATMENT w Pałacu Komierowo, przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku. Podczas pobytu każdy z Gości zazna wytchnienia duchowego i fizycznego. W programie zajęcia z pochodzącym z Indii joginem Jimmym, koncert gongów, masaże, akupunktura. Yoga Retreatment to idealnie dobrane połączenie aktywności, odpoczynku i kuchni wegetariańskiej.

Kije Nordic Walking

Zielone przestrzenie wokół Pałacu są doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju gier i zabaw. Parkowe ścieżki biegnące pomiędzy stawami to znakomite miejsce do joggingu czy nordic walking. Kije do nordic walking dostępne w recepcji Pałacu.